Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wagsforever
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2011
Recent Rankings
85 The Departed (2006) - Oct 17, 2011
75 Shutter Island (2010) - Oct 17, 2011
65 Looking for Eric (2009) - Oct 17, 2011
78 Fantastic Mr. Fox (2009) - Oct 17, 2011
82 The Breakfast Club (1985) - Oct 17, 2011
85 The Social Network (2010) - Oct 17, 2011
85 In Bruges (2008) - Oct 17, 2011
80 Sideways (2004) - Oct 17, 2011
45 Catch-22 (1970) - Oct 17, 2011
85 Amélie (2001) - Oct 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wagsforever. Why not go rank more films, then come back and check it out again?