![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wakerider | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Jackass: The Movie (2002) - Aug 27, 2009 |
| 74 | The Waterboy (1998) - Aug 27, 2009 |
| 73 | American Pie (1999) - Aug 27, 2009 |
| 20 | Click (2006) - Aug 27, 2009 |
| 10 | Knocked Up (2007) - Aug 27, 2009 |
| 0 | Hulk (2003) - Aug 27, 2009 |
| 30 | Kindergarten Cop (1990) - Aug 27, 2009 |
| 96 | Clerks (1994) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Lethal Weapon 4 (1998) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |