![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wakimita | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2007
Location: Lioni, Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Indecent Proposal (1993) - Nov 18, 2007 |
| 60 | Cinema Paradiso (1988) - Nov 18, 2007 |
| 90 | Alice in Wonderland (1951) - Nov 18, 2007 |
| 78 | Braveheart (1995) - Nov 18, 2007 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Nov 18, 2007 |
| 85 | Reality Bites (1994) - Nov 12, 2007 |
| 76 | Night at the Museum (2006) - Nov 12, 2007 |
| 79 | Rumor Has It... (2005) - Nov 12, 2007 |
| 79 | The Break-Up (2006) - Nov 12, 2007 |
| 79 | Keeping the Faith (2000) - Nov 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |