Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wakinglife
Movie Buff - 120 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2010
Location: Brazil
Recent Rankings
70 Gattaca (1997) - Nov 16, 2010
60 Ken Park (2002) - Nov 16, 2010
65 A Beautiful Mind (2001) - Nov 16, 2010
50 Amélie (2001) - Nov 16, 2010
65 City of God (2003) - Nov 16, 2010
70 Schindler's List (1993) - Nov 16, 2010
75 The Name of the Rose (1986) - Nov 16, 2010
70 The Mission (1986) - Nov 16, 2010
75 Pretty Woman (1990) - Nov 16, 2010
75 Total Recall (1990) - Nov 16, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wakinglife. Why not go rank more films, then come back and check it out again?