![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
waldo | |
![]() |
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Oct 25, 2008
Location: Belgium
|

| 89 | Purple Noon (1960) - Mar 11, 2011 |
| 85 | Army of Shadows (1969) - Jan 01, 2011 |
| 95 | Spirited Away (2002) - Jan 01, 2011 |
| 78 | Inception (2010) - Jan 01, 2011 |
| 70 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 01, 2011 |
| 50 | Apocalypto (2006) - Jan 01, 2011 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 01, 2011 |
| 63 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 25, 2010 |
| 54 | Van Helsing (2004) - Dec 25, 2010 |
| 56 | Shrek (2001) - Dec 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |