![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
walkdontrun | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | American History X (1998) - Aug 18, 2009 |
| 65 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Aug 18, 2009 |
| 65 | The Cell (2000) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Shallow Hal (2001) - Aug 18, 2009 |
| 65 | The Nutty Professor (1996) - Aug 18, 2009 |
| 55 | The Thin Red Line (1998) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Memoirs of a Geisha (2005) - Aug 18, 2009 |
| 85 | 28 Days Later (2002) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Punch-Drunk Love (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |