![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wallera | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
Location: Italy
|

| 70 | Alice in Wonderland (2010) - Feb 08, 2011 |
| 70 | Seven Pounds (2008) - Feb 08, 2011 |
| 100 | The Others (2001) - Feb 08, 2011 |
| 80 | Jumanji (1995) - Feb 08, 2011 |
| 0 | Cloverfield (2008) - Feb 08, 2011 |
| 85 | The Sixth Sense (1999) - Feb 08, 2011 |
| 70 | Cast Away (2000) - Feb 08, 2011 |
| 60 | The Girl Next Door (2004) - Feb 08, 2011 |
| 65 | The Devil Wears Prada (2006) - Feb 08, 2011 |
| 70 | Finding Neverland (2004) - Feb 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |