![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wallyphr | |
![]() |
Film Freak - 572 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2006
Location: Brazil
|

| 70 | Contagion (2011) - Nov 11, 2011 |
| 80 | Paranormal Activity 3 (2011) - Oct 28, 2011 |
| 87 | The Bourne Ultimatum (2007) - May 02, 2008 |
| 88 | No Country for Old Men (2007) - May 02, 2008 |
| 70 | Mad Money (2008) - May 02, 2008 |
| 20 | Meet the Spartans (2008) - May 02, 2008 |
| 85 | Iron Man (2008) - May 02, 2008 |
| 85 | Diary of the Dead (2008) - May 02, 2008 |
| 50 | Superhero Movie (2008) - May 02, 2008 |
| 65 | Jumper (2008) - May 02, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |