Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
walrus
Movie Buff - 376 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2007
Location: Serbia
Recent Rankings
84 The Crow (1994) - Sep 17, 2007
72 Bandits (2001) - Sep 17, 2007
74 Secret Window (2004) - Sep 17, 2007
82 Predator (1987) - Sep 17, 2007
20 Stuck on You (2003) - Sep 17, 2007
78 Rising Sun (1993) - Sep 17, 2007
78 Shaft (2000) - Sep 17, 2007
79 Conan the Barbarian (1982) - Sep 17, 2007
89 Chocolat (2000) - Sep 17, 2007
81 The Witches of Eastwick (1987) - Sep 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with walrus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?