Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
walrusy
Film Freak - 550 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2009
Location: Australia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
72 From Russia with Love (1963) - Sep 26, 2009
65 Dr. No (1962) - Sep 26, 2009
85 Goldfinger (1964) - Sep 26, 2009
Mini-Review: The best of the series!
57 Moonraker (1979) - Sep 26, 2009
70 Octopussy (1983) - Sep 26, 2009
72 Training Day (2001) - Sep 26, 2009
80 Touch of Evil (1958) - Sep 26, 2009
55 Entrapment (1999) - Sep 26, 2009
30 George of the Jungle (1997) - Sep 26, 2009
55 The Golden Child (1986) - Sep 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with walrusy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?