Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wandapruett3
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2009
Location: chattanooga, tn, USA
Bio: 56, movie buff
Recent Rankings
30 Angels & Demons (2009) - Aug 07, 2009
100 X-Men Origins: Wolverine (2009) - Aug 07, 2009
100 Apollo 13 (1995) - Aug 07, 2009
75 Big Fish (2003) - Aug 07, 2009
80 Charlie's Angels (2000) - Aug 07, 2009
50 Eyes Wide Shut (1999) - Aug 07, 2009
80 The Forgotten (2004) - Aug 07, 2009
80 Groundhog Day (1993) - Aug 07, 2009
100 The Lion King (1994) - Aug 07, 2009
50 Summer of Sam (1999) - Aug 07, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wandapruett3. Why not go rank more films, then come back and check it out again?