![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wannabcritic | |
![]() |
Film Freak - 536 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2010
Location: Overland Park, St, USA
|
|
Bio: Done some film related stuff which helps me critique a bit more informed.
| |

| 71 | The Alamo (2004) - Apr 07, 2010 |
| 61 | Tears of the Sun (2003) - Apr 07, 2010 |
| 52 | The Thin Red Line (1998) - Apr 07, 2010 |
| 71 | The Patriot (2000) - Apr 07, 2010 |
| 72 | Rambo: First Blood Part II (1985) - Apr 07, 2010 |
| 42 | The Mosquito Coast (1986) - Apr 07, 2010 |
| 73 | Adventures in Babysitting (1987) - Apr 07, 2010 |
| 41 | Journey to the Center of the Earth (2008) - Apr 07, 2010 |
| 76 | Romancing the Stone (1984) - Apr 07, 2010 |
| 41 | Jingle All the Way (1996) - Apr 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |