Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wanted
Film Freak - 789 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Location: In the desert, Bulgaria, Bulgaria
Message Sent!
500 characters left
Bio: I just donīt think so.
Recent Rankings
80 Mean Streets (1973) - Aug 19, 2009
65 Amadeus (1984) - Aug 19, 2009
95 The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 19, 2009
95 Rushmore (1998) - Aug 19, 2009
80 The Man Without a Past (2002) - Aug 19, 2009
90 Spirit of the Beehive (1973) - Aug 19, 2009
75 Alien: Resurrection (1997) - Aug 19, 2009
75 A Very Long Engagement (2004) - Aug 19, 2009
80 Le Signe du lion (1959) - Aug 19, 2009
70 Wall Street (1987) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wanted. Why not go rank more films, then come back and check it out again?