war eagle

war_eagle
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2008
Location: FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 21 Nov 2008
100 96% Jurassic Park (1993) - Rated 21 Nov 2008
85 26% Commando (1985) - Rated 21 Nov 2008
90 76% Night at the Museum (2006) - Rated 21 Nov 2008
81 11% Conan the Barbarian (1982) - Rated 21 Nov 2008
30 3% Solaris (2002) - Rated 21 Nov 2008
90 76% The Green Mile (1999) - Rated 21 Nov 2008
89 53% Monsters, Inc. (2001) - Rated 21 Nov 2008
90 76% Superman: The Movie (1978) - Rated 21 Nov 2008
84 19% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 21 Nov 2008