Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ward
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2009
Recent Rankings
95 The Killing Fields (1984) - Mar 16, 2012
95 The Crazies (2010) - Mar 16, 2012
95 The Warriors (1979) - Mar 16, 2012
95 No Country for Old Men (2007) - Mar 16, 2012
95 Mountains of the Moon (1990) - Mar 16, 2012
95 Black Hawk Down (2001) - Mar 16, 2012
95 The Wild Bunch (1969) - Mar 16, 2012
95 Streets of Fire (1984) - Mar 16, 2012
85 Dawn of the Dead (2004) - Mar 16, 2012
95 Dawn of the Dead (1978) - Mar 16, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ward. Why not go rank more films, then come back and check it out again?