![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ward1982 | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: UK
|

| 90 | Serenity (2005) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Minority Report (2002) - Aug 21, 2009 |
| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Aug 21, 2009 |
| 99 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 21, 2009 |
| 85 | Tombstone (1993) - Aug 21, 2009 |
| 88 | The Thomas Crown Affair (1999) - Aug 21, 2009 |
| 70 | Pineapple Express (2008) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 21, 2009 |
| 85 | The Thing (1982) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |