![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
warpfactors | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2010
Location: Brazil
|

| 90 | Pet Sematary (1989) - Dec 16, 2010 |
| 97 | Good Bye Lenin! (2003) - Dec 16, 2010 |
| 98 | The Goonies (1985) - Dec 16, 2010 |
| 90 | Terminator Salvation (2009) - Dec 16, 2010 |
| 90 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Dec 16, 2010 |
| 97 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Dec 16, 2010 |
| 91 | The Terminator (1984) - Dec 16, 2010 |
| 95 | Die Hard 2 (1990) - Dec 16, 2010 |
| 95 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Dec 16, 2010 |
| 95 | Die Hard (1988) - Dec 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |