warsaw

warsaw
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2009
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

49 48% (500) Days of Summer (2009) - Rated 08 Dec 2009
55 57% Umberto D. (1952) - Rated 08 Dec 2009
65 69% A Face in the Crowd (1957) - Rated 08 Dec 2009
60 62% My Left Foot (1989) - Rated 08 Dec 2009
89 96% Plácido (1961) - Rated 08 Dec 2009
81 94% El Verdugo (1963) - Rated 08 Dec 2009
33 33% The City of Lost Children (1995) - Rated 08 Dec 2009
63 67% The Killing Fields (1984) - Rated 08 Dec 2009
88 95% Withnail & I (1987) - Rated 08 Dec 2009
72 84% Rosemary's Baby (1968) - Rated 08 Dec 2009