![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wataf | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 85 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Apr 19, 2010 |
| 80 | American Gangster (2007) - Apr 19, 2010 |
| 80 | Pineapple Express (2008) - Apr 19, 2010 |
| 75 | Avatar (2009) - Apr 19, 2010 |
| 85 | The Boondock Saints (1999) - Apr 19, 2010 |
| 85 | Edward Scissorhands (1990) - Apr 19, 2010 |
| 40 | Evan Almighty (2007) - Apr 19, 2010 |
| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Apr 19, 2010 |
| 80 | War of the Worlds (2005) - Apr 19, 2010 |
| 85 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Apr 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |