Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
watchdog
Movie Buff - 168 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2008
Location: Hanford, Ca, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
88 War of the Worlds (2005) - Nov 29, 2008
91 Blow (2001) - Nov 29, 2008
88 Evolution (2001) - Nov 29, 2008
92 28 Days Later (2002) - Nov 29, 2008
89 Chasing Amy (1997) - Nov 29, 2008
93 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Nov 29, 2008
88 Dawn of the Dead (1978) - Nov 29, 2008
98 Coyote Ugly (2000) - Nov 29, 2008
84 Three Kings (1999) - Nov 29, 2008
94 Sin City (2005) - Nov 29, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with watchdog. Why not go rank more films, then come back and check it out again?