![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
waterhaul | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2009
Location: Dublin, Ireland
Age: 26
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Kill List (2011) - Feb 03, 2012 |
| 100 | Spirited Away (2002) - Jan 21, 2012 |
| 60 | Child's Play (1988) - Jan 09, 2012 |
| 80 | Back to the Future Part II (1989) - Dec 28, 2011 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Dec 28, 2011 |
| 80 | Back to the Future (1985) - Dec 27, 2011 |
| 20 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Dec 26, 2011 |
| 20 | Clash of the Titans (2010) - Dec 26, 2011 |
| 40 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Dec 26, 2011 |
| 40 | Legion (2010) - Dec 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |