wattsj32

wattsj32
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2011
Location: Bloomington, IN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 10% Chicken Run (2000) - Rated 06 Jul 2011
86 33% Tears of the Sun (2003) - Rated 06 Jul 2011
89 72% Enemy at the Gates (2001) - Rated 06 Jul 2011
80 5% A Beautiful Mind (2001) - Rated 06 Jul 2011
87 47% Psycho (1960) - Rated 06 Jul 2011
87 47% The Goonies (1985) - Rated 06 Jul 2011
89 72% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 06 Jul 2011
90 81% Jurassic Park (1993) - Rated 06 Jul 2011
88 61% Knocked Up (2007) - Rated 06 Jul 2011
86 33% Superman Returns (2006) - Rated 06 Jul 2011