![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
waveform | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Location: Sweden
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Where Eagles Dare (1968) - Sep 17, 2009 |
| 80 | Let the Right One In (2008) - Aug 23, 2009 |
| 95 | The Return (2003) - Aug 23, 2009 |
| 80 | The Boondock Saints (1999) - Aug 23, 2009 |
| 75 | Thumbsucker (2005) - Aug 23, 2009 |
| 5 | The Postman (1997) - Aug 23, 2009 |
| 55 | Mask (1985) - Aug 23, 2009 |
| 5 | I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Aug 23, 2009 |
| 0 | Batman & Robin (1997) - Aug 23, 2009 |
| 75 | Face/Off (1997) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |