![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wavey24 | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: portland, or, USA
|

| 40 | Speed (1994) - Sep 17, 2010 |
| 20 | Kids (1995) - Sep 17, 2010 |
| 85 | American Beauty (1999) - Sep 17, 2010 |
| 60 | My Cousin Vinny (1992) - Sep 17, 2010 |
| 50 | Ghost (1990) - Sep 17, 2010 |
| 80 | Heathers (1989) - Sep 17, 2010 |
| 75 | The Usual Suspects (1995) - Sep 17, 2010 |
| 70 | The Graduate (1967) - Sep 17, 2010 |
| 60 | Moulin Rouge! (2001) - Sep 17, 2010 |
| 80 | Milk (2008) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |