![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
waxnation | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2011
Location: Eskisehir, Turkey
|

| 100 | Benny & Joon (1993) - Feb 18, 2011 |
| 80 | Don Juan DeMarco (1995) - Feb 18, 2011 |
| 80 | The Brave (1997) - Feb 18, 2011 |
| 85 | Donnie Brasco (1997) - Feb 18, 2011 |
| 95 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Feb 18, 2011 |
| 60 | The Ninth Gate (1999) - Feb 18, 2011 |
| 65 | The Astronaut's Wife (1999) - Feb 18, 2011 |
| 80 | Sleepy Hollow (1999) - Feb 18, 2011 |
| 80 | Before Night Falls (2000) - Feb 18, 2011 |
| 90 | From Hell (2001) - Feb 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |