![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
waymemichael | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Seattle, WA, USA
|

| 98 | Atonement (2007) - Aug 17, 2010 |
| 95 | The Bank Job (2008) - Jul 26, 2010 |
| 80 | Scarface (1983) - Jul 18, 2010 |
| 85 | Ira and Abby (2006) - Jul 10, 2010 |
| 85 | Gran Torino (2008) - Jul 10, 2010 |
| 94 | Mrs. Henderson Presents (2005) - Jul 10, 2010 |
| 96 | Unmistaken Child (2008) - Jul 06, 2010 |
| 96 | Apollo 13 (1995) - Jul 06, 2010 |
| 95 | The Savages (2007) - Jul 06, 2010 |
| 94 | The Visitor (2008) - Mar 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |