Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wbgoose13
Film Freak - 915 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
78 Manhunter (1986) - Aug 13, 2007
53 Taxi (2004) - Aug 13, 2007
72 American Wedding (2003) - Aug 13, 2007
54 The Family Stone (2005) - Aug 13, 2007
68 Something New (2006) - Aug 13, 2007
65 Whale Rider (2002) - Aug 13, 2007
58 The Constant Gardener (2005) - Aug 13, 2007
47 Two Weeks Notice (2002) - Aug 13, 2007
92 Breakfast on Pluto (2005) - Aug 13, 2007
57 Robots (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wbgoose13. Why not go rank more films, then come back and check it out again?