Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wccarroll
Movie Buff - 216 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2008
Location: Philadelphia, PA, USA
Bio: Just messing around
Recent Rankings
14 Dragonball Evolution (2009) - Apr 14, 2009
70 Wayne's World (1992) - Apr 04, 2009
73 Watchmen (2009) - Apr 04, 2009
82 Ichi the Killer (2001) - Apr 04, 2009
71 Choke (2008) - Mar 04, 2009
73 Friday the 13th (2009) - Feb 17, 2009
88 Requiem for a Dream (2000) - Feb 10, 2009
60 RocknRolla (2008) - Feb 04, 2009
85 Pi (1998) - Jan 08, 2009
75 Broken Flowers (2005) - Dec 16, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wccarroll. Why not go rank more films, then come back and check it out again?