Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wcshields
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2006
Location: Washington, DC, USA
Age: 54
Gender: Male
Status: Attached
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Ice Age (2002) - Sep 12, 2007
80 Alien (1979) - Sep 12, 2007
70 Gremlins (1984) - Sep 12, 2007
60 Final Destination (2000) - Sep 12, 2007
65 Charlie's Angels (2000) - Sep 12, 2007
75 Bowling for Columbine (2002) - Sep 12, 2007
70 X2: X-Men United (2003) - Sep 12, 2007
65 Heist (2001) - Sep 12, 2007
70 City Slickers (1991) - Sep 12, 2007
75 Kung Fu Hustle (2004) - Sep 12, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wcshields. Why not go rank more films, then come back and check it out again?