![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wdcarter | |
![]() |
Film Freak - 801 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2009
Location: Crab Orchard, Kentucky, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Ponyo (2008) - Jun 21, 2011 |
| 65 | Chasing Amy (1997) - Jun 21, 2011 |
| 90 | Signs (2002) - Jun 21, 2011 |
| 83 | The One (2001) - Jun 21, 2010 |
| 50 | Amélie (2001) - Jun 21, 2010 |
| 50 | There's Something About Mary (1998) - Jun 21, 2010 |
| 40 | The Grudge (2004) - Jun 21, 2010 |
| 91 | Kick-Ass (2010) - Jun 21, 2010 |
| 89 | The Warriors (1979) - Jun 21, 2010 |
| 99 | The Stand (1994) - Jun 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |