Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wdjtx
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Spring, TX, USA
Recent Rankings
60 Elf (2003) - Aug 18, 2009
80 Mulan (1998) - Aug 18, 2009
80 The Blair Witch Project (1999) - Aug 18, 2009
75 Pocahontas (1995) - Aug 18, 2009
80 Stranger Than Fiction (2006) - Aug 18, 2009
0 The Dukes of Hazzard (2005) - Aug 18, 2009
85 The Prestige (2006) - Aug 18, 2009
85 In America (2002) - Aug 18, 2009
70 Solaris (2002) - Aug 18, 2009
80 The Blues Brothers (1980) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wdjtx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?