![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wdonca | |
![]() |
Chao - 75 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2012
Location: Brazil
|

| 100 T7 | I, Robot (2004) - Jun 18, 2012 |
| 100 T7 | Van Helsing (2004) - Jun 18, 2012 |
| 100 T7 | The Cable Guy (1996) - Jun 18, 2012 |
| 100 T7 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jun 18, 2012 |
| 0 T1 | Justin Bieber: Never Say Never (2011) - Jun 18, 2012 |
| 100 T7 | Predator 2 (1990) - Jun 15, 2012 |
| 71 T3 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Jun 15, 2012 |
| 100 T7 | Spider-Man (2002) - Jun 15, 2012 |
| 100 T7 | Léon: The Professional (1994) - Jun 15, 2012 |
| 89 T5 | Fast Five (2011) - Jun 15, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,052,000 Movie Rankings and Counting... |