webkartali

webkartali
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2008
Location: ist, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 68% Juno (2007) - Rated 27 Jul 2008
75 44% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 27 Jul 2008
75 44% The Transporter (2002) - Rated 27 Jul 2008
75 44% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 27 Jul 2008
65 19% Point Break (1991) - Rated 27 Jul 2008
90 76% Trainspotting (1996) - Rated 27 Jul 2008
70 29% Gremlins (1984) - Rated 27 Jul 2008
85 68% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 27 Jul 2008
100 95% V for Vendetta (2006) - Rated 27 Jul 2008
90 76% Forrest Gump (1994) - Rated 27 Jul 2008