Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
websam
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: May 16, 2009
Location: New Zealand
Recent Rankings
50 Blades of Glory (2007) - Jun 14, 2009
Mini-Review: Was ok, had some laughs, but it had a stupid stupid ending.
48 Step Brothers (2008) - Jun 14, 2009
Mini-Review: It has funny moments, but it just seemed to be lacking near the end. And just didn't know when to stop.
20 You Don't Mess with the Zohan (2008) - Jun 14, 2009
Mini-Review: I usually like Adam Sandlers movies, but this has to be the biggest load of crap ever. It was stupid, but too stupid. It should have never have been made.
80 Men in Black (1997) - May 18, 2009
70 Juno (2007) - May 18, 2009
80 Men in Black II (2002) - May 18, 2009
58 Wayne's World 2 (1993) - May 18, 2009
80 Kill Bill: Volume 2 (2004) - May 18, 2009
69 Shrek 2 (2004) - May 18, 2009
56 The Hot Chick (2002) - May 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with websam. Why not go rank more films, then come back and check it out again?