Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Avatar vs Star Trek - t...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
webshooter
Film Freak - 894 Films Ranked
Member Since: May 25, 2008
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Everybody's Fine - Feb 15, 2010
45 Punisher: War Zone - Feb 15, 2010
50 The Midnight Meat Train - Feb 15, 2010
55 Mr. and Mrs. Smith - Feb 15, 2010
71 Pirate Radio - Jan 24, 2010
70 It - Jan 24, 2010
50 Soul Kitchen - Jan 22, 2010
70 Sherlock Holmes - Jan 21, 2010
78 The Wrestler - Jan 18, 2010
40 Recep Ivedik 2 - Jan 04, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with webshooter. Why not go rank more films, then come back and check it out again?