![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
webwizron | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2010
Location: USA
|

| 98 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 02, 2010 |
| 96 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Jan 02, 2010 |
| 89 | I Am Legend (2007) - Jan 02, 2010 |
| 85 | Titanic (1997) - Jan 02, 2010 |
| 83 | Cold Mountain (2003) - Jan 02, 2010 |
| 84 | There's Something About Mary (1998) - Jan 02, 2010 |
| 85 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jan 02, 2010 |
| 85 | Napoleon Dynamite (2004) - Jan 02, 2010 |
| 91 | Shrek (2001) - Jan 02, 2010 |
| 88 | The Commitments (1991) - Jan 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |