Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
weezette
Movie Buff - 304 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Recent Rankings
2 House on Haunted Hill (1999) - Jan 16, 2009
2 Scream 3 (2000) - Jan 16, 2009
1 X2: X-Men United (2003) - Jan 16, 2009
0 The Da Vinci Code (2006) - Jan 16, 2009
1 Kicking & Screaming (2005) - Jan 13, 2009
3 About a Boy (2002) - Jan 13, 2009
2 X-Men (2000) - Jan 13, 2009
1 A Time to Kill (1996) - Jan 13, 2009
2 Some Like It Hot (1959) - Jan 13, 2009
1 Frequency (2000) - Jan 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with weezette. Why not go rank more films, then come back and check it out again?