Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
were-rabbit
Movie Buff - 233 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
80 Shortbus (2006) - Dec 15, 2006
90 Before Sunset (2004) - Dec 09, 2006
50 Jurassic Park III (2001) - Dec 09, 2006
90 The Incredibles (2004) - Dec 09, 2006
60 Seed of Chucky (2004) - Dec 09, 2006
60 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Dec 09, 2006
40 Be Cool (2005) - Dec 09, 2006
60 My Super Ex-Girlfriend (2006) - Dec 08, 2006
30 Laws of Attraction (2004) - Dec 07, 2006
30 The Day After Tomorrow (2004) - Dec 07, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with were-rabbit. Why not go rank more films, then come back and check it out again?