![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wetdog | |
![]() |
Movie Buff - 134 Films Ranked
Member Since: Sep 28, 2007
Location: Ireland
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | One Day... (2001) - Sep 28, 2007 |
| 80 | La Lettre (1998) - Sep 28, 2007 |
| 80 | The Science of Sleep (2006) - Sep 28, 2007 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 28, 2007 |
| 50 | Human Nature (2001) - Sep 28, 2007 |
| 90 | Beau Travail (1999) - Sep 28, 2007 |
| 90 | Friday Night (2002) - Sep 28, 2007 |
| 90 | Trouble Every Day (2001) - Sep 28, 2007 |
| 40 | Ten Minutes Older: The Cello (2002) - Sep 28, 2007 |
| 90 | The Intruder (2004) - Sep 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |