Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
whatthe64
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2007
Location: Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 The Princess Bride (1987) - Sep 30, 2007
84 Toy Story 2 (1999) - Sep 30, 2007
80 Lost in Space (1998) - Sep 30, 2007
78 I, Robot (2004) - Sep 30, 2007
87 Much Ado About Nothing (1993) - Sep 30, 2007
67 Dune (1984) - Sep 30, 2007
89 Happy Gilmore (1996) - Sep 30, 2007
71 The Girl Next Door (2004) - Sep 30, 2007
62 Million Dollar Baby (2004) - Sep 30, 2007
67 Training Day (2001) - Sep 30, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with whatthe64. Why not go rank more films, then come back and check it out again?