![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
whatthehey | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2008
Location: USA
|

| 96 | Behind Enemy Lines (2001) - Jun 23, 2008 |
| 97 | The Bourne Ultimatum (2007) - Jun 23, 2008 |
| 94 | The Waterboy (1998) - Jun 23, 2008 |
| 96 | Spellbound (2002) - Jun 23, 2008 |
| 93 | Ice Age (2002) - Jun 23, 2008 |
| 96 | Glory (1989) - Jun 23, 2008 |
| 94 | Finding Nemo (2003) - Jun 23, 2008 |
| 88 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jun 23, 2008 |
| 92 | Stranger Than Fiction (2006) - Jun 23, 2008 |
| 94 | The Blues Brothers (1980) - Jun 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |