![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
whaupwit | |
![]() |
Movie Buff - 356 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2009
Location: Greensboro, NC, USA
|

| 90 | The Last Emperor (1987) - Jan 31, 2010 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - Jan 31, 2010 |
| 85 | Seven (1995) - Jan 31, 2010 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 31, 2010 |
| 75 | Stuart Little (1999) - Jan 31, 2010 |
| 75 | Batman Forever (1995) - Jan 31, 2010 |
| 75 | Men in Black (1997) - Jan 31, 2010 |
| 85 | The Hudsucker Proxy (1994) - Jan 31, 2010 |
| 60 | Bloodsport (1988) - Jan 31, 2010 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jan 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |