Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
whiskeypanda
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2007
Location: UK
Recent Rankings
58 The Pelican Brief (1993) - Oct 22, 2007
75 Some Like It Hot (1959) - Oct 22, 2007
10 Speed 2: Cruise Control (1997) - Oct 22, 2007
30 The Wedding Planner (2001) - Oct 22, 2007
10 Vertical Limit (2000) - Oct 22, 2007
70 Aliens (1986) - Oct 22, 2007
5 The Mask (1994) - Oct 22, 2007
55 Copycat (1995) - Oct 22, 2007
50 The Game (1997) - Oct 22, 2007
20 Don't Say a Word (2001) - Oct 22, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with whiskeypanda. Why not go rank more films, then come back and check it out again?