Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
whiskybear
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: May 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
90 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007
90 Kung Fu Hustle (2004) - Aug 13, 2007
50 Apt Pupil (1998) - Aug 13, 2007
85 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007
25 Double Jeopardy (1999) - Aug 13, 2007
60 Dances with Wolves (1990) - Aug 13, 2007
35 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
60 Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007
80 The Dark Crystal (1982) - Aug 13, 2007
80 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with whiskybear. Why not go rank more films, then come back and check it out again?