![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
whitefang | |
![]() |
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
Location: Istanbul, Turkey
|

| 80 | The Eagle (2011) - Jul 21, 2011 |
| 80 | Creation (2009) - Jul 18, 2011 |
| 70 | Legion (2010) - Jul 18, 2011 |
| 80 | The Postman (1997) - Jun 26, 2011 |
| 80 | Waterworld (1995) - Jun 26, 2011 |
| 80 | The Blue Max (1966) - Jun 26, 2011 |
| 80 | Wyatt Earp (1994) - Jun 26, 2011 |
| 81 | The Phantom of the Opera (2004) - Jun 26, 2011 |
| 80 | The Man Who Would Be King (1975) - Jun 26, 2011 |
| 81 | Papillon (1973) - Jun 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |