![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
whittaker18 | |
![]() |
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Five Easy Pieces (1970) - Jun 07, 2010 |
| 25 | Planet of the Apes (1968) - Jun 07, 2010 |
| 35 | Cool Hand Luke (1967) - Jun 07, 2010 |
| 10 | Little Big Man (1970) - Jun 07, 2010 |
| 50 | Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Jun 07, 2010 |
| 25 | The Producers (1968) - Jun 07, 2010 |
| 63 | Rocky (1976) - Feb 16, 2010 |
| 70 | (500) Days of Summer (2009) - Feb 06, 2010 |
| 10 | Taxi Driver (1976) - Feb 06, 2010 |
| 63 | Days of Heaven (1978) - Jan 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |