whopitty

whopitty
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 14 Oct 2007
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% White Men Can't Jump (1992) - Rated 15 Oct 2007
65 27% Species (1995) - Rated 15 Oct 2007
70 37% The Mask (1994) - Rated 15 Oct 2007
75 47% Galaxy Quest (1999) - Rated 15 Oct 2007
65 27% Shrek 2 (2004) - Rated 15 Oct 2007
65 27% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 15 Oct 2007
90 87% Lethal Weapon (1987) - Rated 15 Oct 2007
90 87% The Last Samurai (2003) - Rated 15 Oct 2007
85 73% The Fugitive (1993) - Rated 15 Oct 2007
100 99% Spaceballs (1987) - Rated 15 Oct 2007