![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wibbles | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 89 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Dogma (1999) - Aug 18, 2009 |
| 67 | The Blues Brothers (1980) - Aug 18, 2009 |
| 59 | Jumanji (1995) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Jack Frost (1998) - Aug 18, 2009 |
| 59 | Seabiscuit (2003) - Aug 18, 2009 |
| 4 | Scooby-Doo (2002) - Aug 18, 2009 |
| 39 | Pretty Woman (1990) - Aug 18, 2009 |
| 39 | The Golden Compass (2007) - Aug 18, 2009 |
| 55 | Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |