![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wickedowl | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Nov 23, 2009
Location: Ireland
|

| 90 | The Sixth Sense (1999) - Nov 23, 2009 |
| 89 | The Motorcycle Diaries (2004) - Nov 23, 2009 |
| 100 | Cinema Paradiso (1988) - Nov 23, 2009 |
| 85 | Beetlejuice (1988) - Nov 23, 2009 |
| 60 | About a Boy (2002) - Nov 23, 2009 |
| 80 | Pride & Prejudice (2005) - Nov 23, 2009 |
| 90 | The Ring (2002) - Nov 23, 2009 |
| 95 | Air Force One (1997) - Nov 23, 2009 |
| 80 | Ice Age (2002) - Nov 23, 2009 |
| 100 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Nov 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |