wicki82

wicki82
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: Elm Grove, Wisconsin, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 96% The Wizard of Oz (1939) - Rated 15 Feb 2012
85 25% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 15 Feb 2012
85 25% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 15 Feb 2012
92 71% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 15 Feb 2012
80 15% Daredevil (2003) - Rated 15 Feb 2012
85 25% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 15 Feb 2012
90 54% You've Got Mail (1998) - Rated 15 Feb 2012
90 54% French Kiss (1995) - Rated 15 Feb 2012
94 83% Iron Man (2008) - Rated 15 Feb 2012
90 54% Speed (1994) - Rated 15 Feb 2012